Avatar uživatele
anonym

Posloucháte Rytmuse?

Chtěla bych se zeptat jestli posloucháte písničky od Rytmuse?Líbí se vám?Jaký na ně máte názor?Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4931 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

To už je legenda, ale jak zjišžuji, vrací se i jiné písničky z dob mého mládí a diskoték.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Ne, neposlouchám. Jednou jsem si jednu pustila na cca 30 sekund a bohatě mi to stačilo. Takové sprosté písničky se mi opravdu nelíbí. Dnešní mládež na to letí a líbí se jim to, mně tedy rozhodně ne. Vůbec se divím, že rodičům nevadí, že jejich děti toto poslouchají… Písničky (jako jsou např. ty od Rytmuse), kde se běžně vyskutíjí slova pi**, kurv* apod. nemám zapotřebí poslouchat. Tohle mě fakt nebere.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
monkey

tento člověk je populární díky tomu že má takovou image drzého nabubřelého frajera,docela se mu to vyplácí protože děti14–16ho žerou.já taky v těch letech poslouchal hip hop,české a slovenské kapely tu nebyly a tak šlo dnes o old school.byly to run dmc ,public enemy,cypress hill.ti si také nebrali servítky a byly takzvaní ostří hoši.byl jsem z pokojený...­......teď z odstupem času upřednostňuji muziku která má v sobě mnohem víc,tedy pro mne samozřejmě.v mých měřítkách jsem se dostal co do kvality hudby co poslouchám tak o hodně levelů dál.
takže rytmus je pro náctileté kteří si teprve formují co chtějí poslouchat.......
můj vkus je tohle namátkou:jamie cullum,foo fighters,jami­roquai,coldpla­y,kryštof,manic street preachers,placebo.
zkrátka muzika která má pro mě jakousi vnitřní duši a kouzlo.......­.....šmarjá já se rozepsal:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek