quentos

Posloucháte o Vánocích koledy jen kvůli tradici, nebo na ně opravdu máte náladu?

… nebo je neposloucháte vůbec? Já se obyčejně řídím náladou – dneska u mě od rána frčí Black Sabbath a Iron Maiden. Koledy budou „možná“ večer :{D> (a naopak si vánoční kolekci klidně pustím v létě, když je chuť…)

Nejlepší odpověď
Kepler

... mě nezaškatulkuješ (jiná odpověď)

Koledy jsme si u nás doma nikdy nepouštěli, to jenom babička. Když tak jsme si pustili varhany od Bacha, ale jenom při večeři.

Další odpovědi
dudu

Vánoční atmosféra mě strhne, do jejich poslouchání se nemusím nutit - přijde to samo.

rouzi

Jak kdy.

ALDC

Poslouchám, ale nebýt tradice, pouštěl(a) bych si, na co mám chuť.

Rokio

Kdepak koledy, na to já nejsem.

Naše rodina o Vánocích koledy neposlouchá.

Kura

Poslouchám, ale nebýt tradice, pouštěl(a) bych si, na co mám chuť.

dubraro

Poslouchám, ale nebýt tradice, pouštěl(a) bych si, na co mám chuť.

Poslouchám je i jindy.

xxx3

... mě nezaškatulkuješ (jiná odpověď)

koled jsem většinou dost nabažený odjinud. Když už něco pouštím, tak je to Vánoční oratorium od Bacha, Saint-Saënse, Honeggerovu Vánoční kantátu a samozřejmě Louskáčka od Čajkovského. S tím se žádné „dudlajdá“ nedá porovnávat.

ivzez

... mě nezaškatulkuješ (jiná odpověď)

lusy116

Poslouchám, ale nebýt tradice, pouštěl(a) bych si, na co mám chuť.

rajsa

Jak kdy.

letos například vůbec

Frankfr.

Vánoční atmosféra mě strhne, do jejich poslouchání se nemusím nutit - přijde to samo.

Jurka

Když slyším v rádiu koledu „Nesem vám noviny“ jdu otvírat dveře a dívám se,kde je pošťák.