lexx

Posloucháte o Vánocích koledy?

Já ano, české i polské. Za tímto účelem vypálil si 2 CD-R.
Stromek, kapr, dárky letos žádné, úspory, hospodářství válečné. Proto aspoň toto na dokreslení atmosféry Vánoc. A vzpomínat na časy dávno minulé…
Doplňuji:
Máte pravdu, z Vánoc se stal výnosný business. V Lidlu čokoládoví Mikuláši a čerti již od září.

Nejlepší odpověď
briketka10

poslouchám jak vánoční koledy, varhanní, harfu, sváteční pohodovou sváteční vážnou muziku..
patří to k Vánocům..

Další odpovědi
štamgast

Poslouchám, je to tradice, a tradice se mají dodržovat.

led

Žiaľ, akoby rôzni manageri zabudli od konca novembra do Vianoc, že jestvuje aj iná hudba. Počúvame ju na každom kroku, či chceme, alebo nechceme. A to sa tých približne tucet koled točí stále dokola bez prestávky.
Čakám už len, kedy aj policajti pri kontrole dokladov nám zaspievajú koledy a dajú si na hlavu sobie parohy, alebo červenú čiapku.

Drap

Ne moc, ale poslouchám. Patří to k tradicím a ty se májí ctít.

salsa verde

Trefná otázka. Já je poslouchám ráda o Vánocích, ale obchoďáky mně nutí je poslouchat už pomalu od září.

Ella

U nás v práci je začali hrát místo obvyklé hudby pár dní zpátky, anglické, německé, pár českých, takže od pondělí začnu poslouchat, jinak doma ne, stačí mi těch osm hodin :)