Putin

Posloucháte klasickou hudbu? Pokud ano, tak jakou a jak často?

Vím, že to tady už bylo, jen mě zajímá co konkrétně a jak často :)

Nejlepší odpověď
klob1

Jednou za pár dní.

Tak Bedřich Smetana, Má vlast Vltava, Mozarta, Bethovena, Tchaikovskij. I hudebníky, co ji hrají moderně. pak i tvoříme ve studiu. Jinak hraji i Rock a podobné vše různé žánry. Na Vážné a Klasické hudbě není nic špatného, ba naopak. Člověka obohacuje. Dokonce si ji berou i hudebníci jiných žánrů, různé kousky vkládají i do moderní hudby.
Takováto hudba nás denně obklopuje, aniž by si to někdo uvědomil.
Doplňuji:
Také Chopin. Hezké je Lento.

Další odpovědi
talka

Každý den.

Na youtube se dá vyhledat COKOLIV – osobně zbožňuji Verdiho (pochopitelně vedle Smetany, Dvořáka, Lehára, Nedbala ..¨).

ivzez

Každý den.

Doplňuji:
Cokoliv od gotiky po Janáčka,
novější už moc „nemusím“.

Lamalam

Jednou za pár dní.

Když je mi smutno, tak si pustím cokoliv od Chopina a je mi ještě smutněji. Když je mi veselo, poslouchám Vivaldiho a hned je mi ještě veseleji.

quentos

Jednou za pár dní.

miluju soprány, mezi mé favoritky patří zejména Sarah Brightman a Petra Berger.

Kelt

Každý den.

Hudbu poslouchám skoro denně, Klasickou mám na DVD, ale nepouštím si ji denně, podle toho, jak se mi chce. Občas si v duchu nějakou poslechnu, takže dám každý den.

ptáč

Každý den.

Nazdar Putine! Moje klasická hudba je „The Psychedelic Muse“. /1. výsledek/
Doplňuji:
pardon: http://goo.gl/j8uf­Lh

kapka

Každý den.

Každý den, kdy jedu z práce a vystoupim z busu u Tesca. :D Nám to tady pouštějí z repraku, aby tam moc dlouho nevydrželi postávat různý pochybny existence, kapsáři, dealeři drog apod. Už jsem tu o tom kdysi psala i s odkazem na článek. Ono je něco jinýho vychutnat si to na koncertě nebo v klidu doma a nebo když to řve na ulici. To se vážně dlouho poslouchat nedá. Je to zajímavé, jak to v různých podmínkách různě působí na lidskou psychiku. :)

lota

Jednou za pár dní.

Jak kdy, ale k oblíbencům patří Vivaldi, Beethoven.

anonym

Jednou za pár dní.

Doplňuji:
Soused hraje na housle,NÁDHERA.

melanie

Jednou za pár dní.

Doplňuji:
prostě když se mi chce :)

střevo

Každý den.

Každej den si založím gramofonovou desku nebo cédéčko na střelnici místo terče. Nejvíc klasika, dechovky a podobnej hnůj, to je hudba kterou by normální člověk neposlouchal ani zadarmo. Všude se to vyhazuje a já to spotřebuju, ale dyž je mezitím hudba, tak si ji beru domů, tý by byla škoda.