Posloucháte českou hudbu nebo zahraniční hudbu?

Nejlepší odpověď
arygnoc

no to je otázka!

českou (i když je tak (bez urážky) ze 60% slovenská.

Další odpovědi
ten který je

Až na malé vyjímky zahraniční.

tom004

Poslouchám,kaž­dou,dobrou hudbu,které nechybí melodie,případ­ně,dobrý text,a duše.Jedno,jaké provenience.

Michal Kole

Vlastenci mě teď budou proklínat, ale je mě to jedno, když je písnička hezká, melodická a tvrdě rocková tak i zahraniční

Jikra

Od šedesátých let,tedy od Beatles a Stounů přes hard rock a metal jedině anglo-americkou hudbu.Ovšem jen když si k tomu v klídku sednu.Jinak mám celý den puštěný rádio(Rádiožurnal nebo ČR2)a poslouchám co tam hrajou od rocku,popu až po Jarmilu Šulákovou.

led

Neviem, akej národnosti je tá hudba. Nie som nacionalista. Počúvam, na čo mám momentálnu náladu.