Avatar uživatele
anonym

Posloucháte anglické koledy? Které se Vám nejvíc líbí?

Já si Vánoce nedokážu představit bez vánočního stromku, výzdoby, cukroví a vůbec té atmosféry. Mezi toto patří i koledy. Posloucháte i anglické koledy? Jaké znáte a jaké se vám líbí? Nemusí to být čistě koledy, ale i různé pěkné písně, které jsou jak v čj tak i aj :) Třeba já mám ráda Jingle Bells, dokonce se učím i další dvě sloky :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Proč bych měl poslouchat anglické ? Alespoň na vánoce bych byl rád, kdyby média angličtinu nezařadily. Myslím že českých, popřípadě slovenských koled máme spoustu a velmi pěkných.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ano, Vánoce si neumím představit bez vánočního alba mého hudebního idolu Martiny McBride. Mezi mé oblíbené patří O Holy Night, Silent Night, What Child is This, Away in a Manger… no, to už jsem vlastně vyjmenoval skoro půlku cédéčka ;{)>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Ne, anglické koledy absolutně nesnáším… a koledy obecně nemusím. Ikdyž třeba loni jak hrávali v rádiu od Neckáře Půlnoční, to se mi líbilo.
Já si na vánoční atmosféru nijak nepotrpím, člověk je toho přesycen z televize, z města, z obchodů…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
saboo

Anglické koledy posloucháme bohužel všichni v nákupácích prvniposledni listopadovy tyden to jeste jde, ale pak mi zacina byt nevolno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek