Posloucháte anglické koledy? Které se Vám nejvíc líbí?

Já si Vánoce nedokážu představit bez vánočního stromku, výzdoby, cukroví a vůbec té atmosféry. Mezi toto patří i koledy. Posloucháte i anglické koledy? Jaké znáte a jaké se vám líbí? Nemusí to být čistě koledy, ale i různé pěkné písně, které jsou jak v čj tak i aj :) Třeba já mám ráda Jingle Bells, dokonce se učím i další dvě sloky :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Proč bych měl poslouchat anglické ? Alespoň na vánoce bych byl rád, kdyby média angličtinu nezařadily. Myslím že českých, popřípadě slovenských koled máme spoustu a velmi pěkných.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano, Vánoce si neumím představit bez vánočního alba mého hudebního idolu Martiny McBride. Mezi mé oblíbené patří O Holy Night, Silent Night, What Child is This, Away in a Manger... no, to už jsem vlastně vyjmenoval skoro půlku cédéčka ;{)>

Zlatý

Ne, anglické koledy absolutně nesnáším... a koledy obecně nemusím. Ikdyž třeba loni jak hrávali v rádiu od Neckáře Půlnoční, to se mi líbilo.
Já si na vánoční atmosféru nijak nepotrpím, člověk je toho přesycen z televize, z města, z obchodů...

Anglické koledy posloucháme bohužel všichni v nákupácích prvniposledni listopadovy tyden to jeste jde, ale pak mi zacina byt nevolno.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.