Poslouchá váš pes na slovo?

Mne ano,jen nevím na které!

Nejlepší odpověď
iceT

Můj tatík,když ještě choval vlčáky,je měl poslušné a vychované všechny do jednoho.

Další odpovědi
Fidel

Ne… Poslali jsem ho na 3 měsíční profi výcvik a každý víkend tam dojížděli (abychom se naučili i my co a jak) a po „polepšovně“ poslouchal tak 2 měsíce a pak už vůbec. Poslouchá asi na 5 povelů jen když má velkou motivaci (ale ani ta někdy nezabírá)…

panenka

Mám kokršpaněla trošku poslouchá ale že by úplně na slovo poslouchal to né

hanny 2

Jasně,jen když se mu chce.Jedna paní mě řekla,že yorkšíři jsou nevychovaní a nevychovatelní psi – měla tak trochu pravdu.Jsou to paličáci a ten můj je pěknej rváč,proto musí být pořád na vodítku.

FOG

Obcas jo.Kdyz jsem na neho stekal,tak se na me dival jak na blbce.

dagry

Já mám ohaře a ten poslouchá v pohodě, ale pouze do té doby, než ho něco zaujme. Pak už je to trošku problém. A pokud zavětří zvěř nebo háravku … tak to pravidelně ohluchne ☹. No u háravky to je úplná konečná !!!

Rocker

Jsou jí 3 měsíce,příští sobotu začneme chodit na cvičák,pak se uvidí:-)

venkovan

Ano. Jen nevíme které to slovo to je.