jinsun

Když vemu na poslední zvonění flusbrok bez diabol Nehrozí mí trest nebo přestupek za nedovolené ozbrojování??

Ahoj, máme poslední zvonění a jdu za kovboje. Jako důvěryhodnost mého kostýmu si chci vzít s sebou tento flusbrok http://www.army-majak.cz/fotky7719/fo­tos/_vyr_376lov2­.jpg ve kterém nebudu mít náboje. Můžu ho mít normálně za opaskem nebo držet v ruce(na lidi mířit nebudu)? Nehrozí mí trest nebo přestupek za nedovolené ozbrojování či něco takového? Díky

Odpovědi
anonym

Je úplně jedno, zda s náboji nebo bez – mám takový neblahý dojem, že tohle spadá do kategorie D zbraní a podle Zákona o střelných zbraních a střelivu ji nesmíš viditelně nosit ani s ní na veřejnosti jakkoli manipulovat.
Takže ne…
😉
Navíc to, jen tak na okraj – vůbec nevypadá jako ´kolťák´ – kup si něco věrohodnějšího v hračkářství.

jinsun

dík

anonym

Není zač – ať se zadaří.