arachis

Co si myslíte o poslední hodině v práci?

Většinou se vám vleče,nebo je to ta,co uteče nejrychleji?

Nejlepší odpověď
led

Tá naozaj posledná hodina v práci, po ktorej už nie ste zamestnanec nikoho, žijete už len svoj vlastný život, táto posledná pracovná hodina ubehne rýchlo i pomaly, akosi rozpačito, vlastne duchom ste už mimo, len telo zostáva v práci, počujete reči, čosi hovoríte, neprítomne cítite, že už ste mimo hru. Začína nová hra – život dôchodcu.
Posledná hodina v práci, ktorá je pre vás koníčkom, z ktorej odchádzate, nie z donútenia, ale k vyšším sféram rozvíjania svojich schopností odchádzate, v práce, ktorú robíte preto, že ju chcete robiť tá posledná hodina môže prebehnúť aj predĺžene, akosi zabúdnete na čas, až nočný vartáš vás upozorní, „Je čas, už ste mali byť inde, tu už zatvárame“
Posledná hodina v práci, z ktorej vás vyhodili, prejde v hneve, strachu z budúcnosti, nemyslíte na čas, ale ako ďalej žiť bez práce, bez zdroja príjmov na živobytie Len zrazu brána sa za vami zavre a vy stojíte na ulici a ste Nikto…

Další odpovědi
nosahosa

Když jsem v terénu, tak to celkem utíká… Ale když nejsem tak se snažím poslední hodinu v práci vytratit..... Dělám to tak půl roku a ještě si toho nikdo nevšiml. :D

gecco

Zřejmě se ptáš na poslední hodinu s měny (pracovního dne), ne?
😉
Přiznám se, že to vnímám jinak – táhne se nepříjemná práce (něco typu ´porada´) a to bez ohledu na její výskyt vrámci směny…
___
První/poslední – je mi to jedno, nedělám ´na hodiny´ (v podstatě, až na výjimky, nemám stanovenu denní pracovní dobu)…
😉

anonym

Jak kdy,to záleží co je za práci.

pepe88

Automat M16.

bolak

Měla by se zrušit.

A pak znova, a pak znova, a pak znova, a pak znova. Pak už by zbyly jen ty během kterých hraju Hledání min, a ty se dají jakštakš vydžet.

anonym

Pokaždé si říkám, abych všechno, co potřebuju stihla, takže očima přibržďuju ručičky hodinek a makám tak rychle, jak jen to jde a skoro vždy „přetáhnu“.

anonym

Mám pružnou pracovní dobu a pohotovost, takže nikdy nevím, která hodina je ta poslední. Dodělám potřebné a když není nic, co vyžaduje mou pozornost (nebo je to na dlouho nebo se mi do toho nechce), odcházím. A pak mi třeba někdo zavolá a jedu zase do práce.

anonym

Na ranní a odpolední to utíká.Na noční se to vleče.
Při ranní směně od 12 – 14 to uteče co by dup.Na noční od 4 – 6 se to vleče tak, že připadá to, že děláte půl hodiny a ono uběhlo teprve 5 minut.
A lespoň já, měl právě v tu dobu největší krizi.Chce se spát, nohy, ruce, v zádech bolí a člověk musí ještě dvě hodiny makat.
A nejhorší je, když se už jdete do šatny umýt a mistr vás vytáhne ze šatny, že na ranní nepřišel člověk do práce a vy musíte dělat do té doby než přijde člověk, který má odpolední, takže děláte 12tky, protože toho z odpolední vytáhnou do práce o 4 hodiny dříve, čili také na 12tku.
Zlatí komunisti, tam toto neexistovalo.