panenka

Poslání fotky na meil

Dobrý den chtěla bych se zeptat v novinách jsem si našla narozená miminka máme ted jedno narození miminka i v rodině a chtěla bych to foto poslat sestřence na meil ale nějak to nejde.
Když na to kliknu ukáže se mi nastavení nebo ADOBE FLASH PLAYER 10 .Dala jsem poslat meilem ale ukázali miminka všechny v tom daném týdnu narozené může mi tu někdo poradit?jak to udělat abych jí poslala jen fotku našého miminka děkuji.
Doplňuji:
Děkuji vám za odpověd ale já když kliknu pravým ukáže se mi jen bud nastavení nebo o aplikaci adobe flash player 10 u tohoto si nevím rady co udělat.

Nejlepší odpověď
vagra

JDE TO JEDNODUŠEJI,ALE POKUS SE JÍT NA TO JINAK–Klikni na foto pravým tlač.myši-uložit obr.jako…-ulož do složky/pamatuj kam se to ukládá/pak otevři maily- klik na-napiš e-mail-klik-přiložit k e-mailu soubor- procházet -klik-najít uloženou fotku, kliknout na ni -přidat komentář-odeslat e-mail- RADOVAT SE,ŽE SE TO PODAŘILO
V OPAČNÉM PŘÍPADĚ- NEVÍM…

Další odpovědi
sardoska

Když na fotku klikneš pravým tlačítkem myši, tak by ti měla vyjet lišta, kde je i možnost kopírovat. Pak si můžeš tu fotku kamkoliv uložit. Pokud tam takový odkaz není, tak mě ještě napadá otisk obrazovky Print Screen/SysRq. Nastavíš si na monitor fotku miminka, zmáčkneš tohle tlačítko (na klávesnici úplně vpravo nahoře) a pak dáš třeba ve Wordu vložit. Skočí ti tam ten obtisk, fotku si ořízneš na požadovanou velikost a je to (nevím, jakou máš verzi Wordu, ale já 2× kliknu na obrázek a objeví se mi lišta, kde je vpravo odkaz oříznout). Nic jiného mě teď nenapadá.

led

ak vám to nejde uložiť, pošlite e-mailom odkaz, adresu vo vyhľadávacom okienku, adresát si klikne na odkaz a stránka sa mu otvorí.