Zlatý

POSLÁNÍ EMAILU

Dobrý den ted jsem chtěla poslat do NĚMECKA meil a když jsem dala odeslat ukázalo se "NEBYL ZADAN PŘÍJEMCE NEBO BYL ZADÁN CHYBNĚ"a že to tedy budu mít uložené v rozepsané.Adresáta jsem ale napsala v pořádku.Můžete mi prosím pomoci co to znamená a jak meil odeslat v pořádku?děkuji
Doplňuji:
Ano barbakane meil jsem napsala v pořádku opisovala jsem ho z dopisu který jsem dostala.Ted to mám uloženo ve složce rozepsané a nevím jak to odeslat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě jste napsala správnou adresu? Stačí nepatrná chybička jako je třeba posunutá adresa o jedno z naménko a chyba je tu.A ve složce "rozepsané" je Váš email uložen a připraven k ´odeslání.
Doplňuji:
Kliknout na rozepsané a posléze na jméno nebo e.adresu a musí se ti otevřít dopis a ten už normálně odešleš

Další odpovědi:

Zlatý

Je také možné, pokud jsi adr. opsala správně, že ti ji špatně napsal adresát. Čili není chyba na tvé straně, ale na straně německého dopisovaletele.
Jiného mě nic nenapadá.

Pokročilý

ve složce "rozepsané" (nebo "Koncepty") si rozklikněte tento email a po kontrole adresáta dáte "odeslat"

Zlatý

skontrolujte si adresu adresáta, či nie je zamená .(bodka) s , (čiarkou)/správne má byť bodka/. Občas sa mi to stane, hlavne keď zadávam bodku na číselnej klávesnici.

Diskuze k otázce

Zlatý

panenka

Děkuji vám za odpovědi už jsem to odeslala v pořádku. Zkopírovala jsem celý meil adresáta z minulého meilu a vložila ho do do kolonky adresáta.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.