Avatar uživatele
panenka

POSLÁNÍ EMAILU

Dobrý den ted jsem chtěla poslat do NĚMECKA meil a když jsem dala odeslat ukázalo se "NEBYL ZADAN PŘÍJEMCE NEBO BYL ZADÁN CHYBNĚ"a že to tedy budu mít uložené v rozepsané.A­dresáta jsem ale napsala v pořádku.Můžete mi prosím pomoci co to znamená a jak meil odeslat v pořádku?děkuji
Doplňuji:
Ano barbakane meil jsem napsala v pořádku opisovala jsem ho z dopisu který jsem dostala.Ted to mám uloženo ve složce rozepsané a nevím jak to odeslat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 5112 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Určitě jste napsala správnou adresu? Stačí nepatrná chybička jako je třeba posunutá adresa o jedno z naménko a chyba je tu.A ve složce „rozepsané“ je Váš email uložen a připraven k ´odeslání.
Doplňuji:
Kliknout na rozepsané a posléze na jméno nebo e.adresu a musí se ti otevřít dopis a ten už normálně odešleš

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Je také možné, pokud jsi adr. opsala správně, že ti ji špatně napsal adresát. Čili není chyba na tvé straně, ale na straně německého dopisovaletele.
Jiného mě nic nenapadá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Earl Sin

ve složce „rozepsané“ (nebo „Koncepty“) si rozklikněte tento email a po kontrole adresáta dáte „odeslat“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

skontrolujte si adresu adresáta, či nie je zamená .(bodka) s , (čiarkou)/správne má byť bodka/. Občas sa mi to stane, hlavne keď zadávam bodku na číselnej klávesnici.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
panenka

Děkuji vám za odpovědi už jsem to odeslala v pořádku. Zkopírovala jsem celý meil adresáta z minulého meilu a vložila ho do do kolonky adresáta.

před 5112 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek