HDMI

Poslali by jste své děti na vojnu?A na kolik let?

Nejlepší odpověď
anonym

1 týden-1 rok

Další odpovědi
Deli

1 týden-1 rok

Ella

1 týden-1 rok

moji bráchové se oba vojně vyhli – jeden měl modrou knížku (problémy se srdcem) a na druhého už nepřišlo kvůli zrušení… ale myslím, že by jim tak rok oběma prospěl… třeba by pak nedělali takový zhovadilosti jako teď =(

anonym

1 týden-1 rok

Jen tak na 3 mesice … ja uz jsem to tu nekdy psala. Nekteri doporucuji , aby je vojna srovnala. Ale kdyz je nesrovnali za 20 let rodice , tak pak vojna asi tezko neco zmuze. Ja sama nesnasim chlubeni od jinych , ale sama se rada pochlubim : mam stesti na oba syny. Oba sportovci , bezva kamaradi a na vojne nebyli. V mem pripade bych mela strach , aby je vojna nezkazila. 🙂 Ale jak pisu , co je v nich , tak neverim , ze by se dali vojnou predelat. At k lepsimu , nebo k horsimu. Vsichni moji kaaradi tvrdi , ze jim vojna nic nevzala , ale ani nedala. Ale je to muj nazor. -iv-

tuCZek

1 rok-2 roky

filva

Ne,neposlal.

robosobo

Navždy

HDMI

navždy robosobo?!