sdesigner

poskytovatel weboveho priestoru

Zdravim. Nevedel by mi niekto z vas poradit vhodneho poskytovatela weboveho priestoru ktory bude povodom cesky alebo slovensky ale bude mat podporu nemciny alebo talianstiny v administrativnom menu? Tak isto aby nebol problem platit zo zahranicia. Mma zaujem o riadnu domenu 2 radu ale bude ju prevadzkovat zahranicny klient. dakujem

Odpovědi
Acer

Webhosting endora.cz, ale pozor je to jen webhosting takže web si musíte udělat v nějakém programu já podporuji wordpress, který je v mnoha jazicích, a přímo na webu si můžete worpress nahrát na web, ale je jen ve 2 jazicích, a proto si musíte wordpress stáhnout a pak ho nahrát na webovou adresu http://wordpres­s.org/, pokud se vyznáte v programech není problém a jinak mi napište a já vám mohu dál pomoci.