Poskytnout první pomoc bych zvládl,ale …

jak poskytnout poslední pomoc,tak to opravdu nevím.

Nejlepší odpověď
anonym

tak to já umím tu poslední dorazit kladívkem at netrpí,ale zas tu první se musím doučit

Další odpovědi
ten který je

Na pohotovosti.

http://img.na­dapenny.com/t20/110­21/nadap145901834­700231.jpg

Děda Louda

Té se ovšem říká Poslední pomazání. Provádějí ho zvláště školení odborníci, když lékaři už selhávají.

Elk

Velice jednoduché! Nabídnout pomoc postiženému tím, že si zahrajeme ruskou ruletu a nabídnout mu možnost prvního pokusu s plným zásobníkem v koltu…

bobánek

Kdybych měl poskytnout první pomoc tak by to byla zároven pomoc poslední.:-))