annas

Poskytnete mně prosím radu kvůli Wordu 2007?

Dělám ve Wordu 2007 tabulky, nemůžu najít gumu na mazání.
Starší verzi Wordu jsem ovládala, ale ve verzi 2007 stále něco hledám.
Děkuji.

Doplňuji:
Takhlene, stejně jsem ani podle Vašeho odkazu gumu u sebe nenašla.

Miroslave, upravila jsem podle Vaší rady.

Bylo to jednoduché, ale už jsem dlouho tabulky nedělala. Skoro půl hodiny jsem hledala gumu.

Ještě jednou díky.

Nejlepší odpověď
takhlene

možná se hodí tato stránka:

Zdroj: http://www.techpor­tal.cz/9/1/0/word-2007-formatovani-tabulky-cid189127/

Další odpovědi
Miroslavst

Označit buňku tabulky-bude černá.
Poté pravým tlačítkem myši možnosti tabulky a zde vybrat funkci ohraničení a stínování a zde provést úpravu ohraničení. Bez nutnosti hledat gumu.

Zdroj: bohužel zdroj nemám, jelikož je to jen z mé hlavy, tak snad nevadí.

anonym

…než se s každou změnou takto mořit, není řešením spíše návrat k verzi 2003, která umí totéž a kterou dobře znáte ?

Lucy13

Ja osobně bych udělala to, že když máte tabulku a chcete odstranit jeden ohraničený řádek, tak si ho označte a dejte bez ohraničení.

annas

George, možná máte pravdu. Řikala jsem si, když už jsem 2007 zaplatila, že ji bud používat.

Po dlouhém hledání jsem gumu našla. Pokud budu ještě něco hledat, tak se opravdu vrátím k 2003, kterou jsem ovládala.