kick882

poškrábaný kryt notebooku

Chci se zeptat.. poškrábal jsem si horní kryt notebooku (je černý a blýskající mám tam docela dost slabé škrábance.. Vím že existuje jakási pasta nebo co to je displex… Ale to je na displeje.. Poradíte?
Doplňuji:
No, noťas je můj, a poškrabal jsem si ho nechtěně… Každopádně vyzkouším tu pastu…

Nejlepší odpověď
huxa

Jestli to neni někde u hran a nevadilo by ti pár nálepek, kup si nějakou pěknou, barevně sladěnou. Také mám černý notebook a všechny nálepky jsem si sladil na černozelenou barvu.

Další odpovědi
kablik

pokud je to tvůj notas tak se na to vybodni, určitě sis to poškrabal záměrně, pokud ovšem je to cizí, pak zato zaplať…