Poškozený soubor iso

Stáhnul jsem soubor iso který nejde v 7zip. rozbalit. Rozbalilo to nějakých 46% a hlásí to soubor poškozen.. co s tím ☹

Nejlepší odpověď
Lenjička

Já bych to zkusila stáhnout znova. Někdy se to při 99,99% nějak sekne, udělá se chybka při ukládání a je to v čudu 🙂
Většinou to opakované stáhnutí vyřeší.

Další odpovědi
RQLM

zkus to namountovat přes virtuální mechaniku aplikace Daemon tools

Skalda

Nainstaluj tuto jednoduchou nenarocnou virtualni mechaniku: http://www.el­by.ch/fun/sof­tware/

Pote kdyz pripojis iso bude se chovat v systemu iso jako skutecne medium.

Driv jsem take potreboval opravit iso, ale uz si nevzpomenu na nazev. Zkus googlit „repair iso“ pokus nepomuze mount do virtualni mechaniky.