zzzlatokopka

Poškodil vás někdy stát naprosto neoprávněně?

http://www.no­vinky.cz/krimi/373703-policiste-ji-omylem-vtrhli-do-domu-skodu-zena-vymaha-uz-13-let.html

Někdy nad rozsudky kroutím hlavou a uvažuji, zda není soudce na hlavu:-(((

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
ReHu

Poškozuje mě pravidelně. Svými špatnými rozhodnutími, tunelovými zakázkami, zbytečnými nákupy za mnoho „státních“ peněz, .....
Na ten omyl si pamatuju. Z médií.

Další odpovědi
Drap

Neznám ani žádný případ, kdy by stát poškodil oprávněně.

lexx

stát je zloděj, loupežník bez skrupulí a morálky a to vše ve jménu zákona

Pepa25

Nad článkami na novinkách.cz s neúplnými informacemi z jedné strany s fakt nemá smysl rozčilovat …

Agneta

Za kousnutí od jezevčíka je v USA 250 miliónů dolarů odškodného… a v Česku není stát schopen tu nevinnou poškozenou na místě (automaticky) odškodnit ani sto tisíci Kč…

zzzlatokopka

Asi nemají z čeho, když si Wolf ty prachy z dotačky nechal.
Teď nevím, jakého dát smajlíka, zda to je k smíchu, nebo k pláči.