SalaLu

Posiluje se břicho na kole? Děkuji.

Chtěl bych se zeptat jestli když jedu na kole terén, silnice, kopce jestli se mí posílí břicho abych měl buchty třeba po 2 měsících??? Nebo jestli se aspon trochu posiluje??? Díky.
Doplňuji:
Tak si udělám ještě nějaký ty sedy lehy

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, při jízdě na kole se posiluje i břicho. Ale že by jsi měl za dva měsíce vytvarované břicho, na to zapomeň.

Další odpovědi
marci1

Ano, ale nejúčinnější je posilování břicha simulováním jízdy na kole vleže.

Zdroj: http://sjidel­nicek.cz/cvice­ni/cviky-na-spodni-cast-bricha/