Luke18

Posilování rukou

Jak správně posilovat ruce ? Mám je fakt slabý a chci to změnit…

Odpovědi
anonym

Tady si o tom můžeš číst až do rána 🙂
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=posilov%C3%A1n%C­3%AD%20ruce

Reezo

záleží jestli máš doma nějaké vybavení, nebo jestli jsi ochotný chodit do posilovny nebo chceš cvičit doma. úplně ti stačí dělat kliky, aby jsi zvětšoval velikost a sílu ruky. Dělěj klidně 3× 10 kliků a za měsíc už budeš rýsovat svaly. Čím víc budeš kliky navyšovat, tím poroste tvá fyzická síla a budou se zvětšovat svaly pokud budou mít správné živiny. S klikama posílíš nejen celé ruce ale i prsvní svaly.