Herny

Posilování, proteiny, nebo ne?

Začal jsem posilovat, ale když nezhubnu, nevidím výsledek, je mi 15 let a přemýšlím o proteinech, jestli vůbec mohu a jestli vůbec pomohou.

Nejlepší odpověď
gecco

Proteiny určitě ano – bez nich svalovou hmotu nevytvoříš…
😉
Nejlepší je maso (zejména červené), vejce, sýr, tvaroh, jogurt…

Další odpovědi
ReHu

Proteiny potřebuješ.
Mezi nejkvalitnější a lehko stravitelné patří proteiny že soji. I když to v ČR moc populární není.

idolaso

Určitě ano, za mě doporučuji Syntrax Matrix.

bibianus

Kolik stojí? Už jsem o něm slyšela, chci ho koupit příteli k narozkám..

idolaso

Já ho kupuji tady, mají ho za dobrou cenu.
http://www.fit­ness4u.cz/pro­teiny/514-syntrax-matrix-50.html

bibianus

Díky, to je opravdu dobrá cena. Koupím mu ho.

idolaso

Není zač. Koupený?

bibianus

Ano, už je dávno doma, i přítel ho už má. Měl radost, nečekal odemě něco takového 🙂