skywalker

posilování nebo hubnutí při tanci

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, mám v pondělí 3 hodiny tance, 1,5 hodin break dance a zbytek street dance, toto mám i ve středu a k tomu mám ve středu před tím tancem hodinu volejball. Posiluju tím nebo hubnu ??? Je to celkem podstatná věc pro mě jelikož zhubnout vůbec nepotřebuju, posílit taky ani moc ne ale je to pro můj dobrý pocit :)

Odpovědi
RyuzakiKate

No, tancem zhubneš dost, ale v breakdance jde asi spíš o ty svaly podle mě… Breakaři bejvaj celkem vymakaní, protože se musej fakt udržet, což má můj obdiv :)

MK44

Máš-li z pohybu dobrý pocit, nepotřebuješ zhubnout ani posilovat, není co řešit. Snad jen to nepřepísknout a vydanou energii doplňovat dostatečnou a zdravou stravou.