Jechout

Posilování, cviky, jídelníček a vše co se týče toho, když si chce někdo vyrýsovat tělo :) Předem mockrát děkuji

Ahoj všem, je mi 19 let a potřeboval bych velmi nutně poradit ohledně jídelníčku + posilování. Chci si vylepšit tělo a troškujak se říká „naboptnat a vyrýsovat“. Pokud máte někdo nějaké zkušenosti ohledně cvičení, posilování a jídelníčku při posilování prosím pište. Předem všem děkuji !!

Nejlepší odpověď
anonym

Naposledy se tu „bobtnalo“ včera přes hrudník. Stále se tu hledá optimální jídelníček a něco „rýsuje“.
Takže zadej si stejný dotaz do „šedé lišty“. To je vyhledávač vpravo nahoře. Nabídne Ti nepřeberné množství odpovědí na stále stejné téma a se stejným výsledkem – zdravě sportovat, zdravě odpočívat, zdravě jíst a pít. Posilováním určitých partií, tyto partie posílíš. V podstatě to chce jen se rozhodnout, ze které strany a jak se do změny svých návyků a své postavy pustíš.

Další odpovědi
Damiana

Hodně plavat. Lehce posilovat (fyzickou prací). A poctivě doplňovat bílkoviny. Hodně mléčných výrobků, bílé maso, kvalitní šunka, ale i rostlinné bílkoviny – sója(tofu), čočka, poctivé oleje (skvělý je hroznový). Celozrnné výrobky s kvalitním máslem nebo s tvarohem. Nebýt líný, nesedět u compu, ale být aktivní. Necpát se doplňky stravy nebo jinými tahači peněz slibujícími ohromující muskulaturu. Kdybys viděl mého manžela, věřil bys mi každé slovo! 🙂

Protiva

Další srandista.
Proč chodíš sem mezi tlouštíky kteří celý den sedí u PC ?
Radši jdi na http://www.kul­turistika.com

arygnoc

my tu nabobtnávame podľa možnosti v hmote šedej mozgovej.
svalstvo prenechávame anabolickým nabobtnávačom.

príjemné bobtnanie.