Kiklopofoun

Asi před měsícem začal cvičit. Jak dlouho bude trvat, než se mi trochu začnou rýsovat břišní svaly?

Mám trochu nadváhu, a tak jsem asi před měsícem začal cvičit, hlavně břišní svaly. Cítím, že se mi břicho zpevňuje. Myslíte, že je to na dobré cestě? A jak dlouho bude trvat, než se trochu začnou ty svaly rýsovat? Dík :)

Jakou stravu bys doporučil?
Popř. jaké jídlo bych měl často jíst?

Odpovědi
Dismas

Asi tak měsíc. Ale břišáky jsou hodně o výživě.

hanny 2

Přečti si – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/brisni-svalstvo

Strava – hlavně bílkoviny – tvaroh,kuřecí,krůtí maso,ryby,vej­ce,šunka
přílohy – celozrnné těstoviny,žit­ný chléb

Zajdi do fitka,tam ti poradí – trenér,výživový poradce.