hanulka11

Posíláte vánoční přání na BOŽÍ DAR ,aby byly orazítkovány ježíškovským razítkem?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ReHu

Ne

Možná s některým dítkem začnu. Ale stačí napsat pouze Ježíšek, Boží Dar a dojde to?

aramah

Ano

Ano všem pěti vnoučatům.

DusanOrlik

Ne

hanulka11

Lidé mohou své materiály posílat na adresu Česká pošta, Boží Dar 150, směrovací číslo 362 62

kapka

Škoda, že nemohu dát „užitečnou“. Jinak, my budeme letos v naší obci posílat přání Ježíškovi rovnou do nebe, přivázané na balonku a uděláme to najednou /pokus o rekord, nejspíš tedy místní rekord obce/. Se taym z toho Ježíšek zblázní, až mu to přiletí všechno najednou, jsem zvědavá jak to honem pochytá. 😁

hanulka11

Tak to je moc hezké jestlipak to ježíšek dostane?