Monyszek

Posílání SMS z internetu

Chtěla bych se zeptat, jestli jedné kamarádce dojde SMS zpráva, kterou pošlu z internetu, když je v Benátkách?
Doplňuji:
MacChill: V italských:)

Odpovědi
Michal Kole

To by nemělo mít vliv, protože nemůžeš vědět, kde se zrovna mobil nachází.

Podíval bych se do „podmínek užití“ SMS brány, případně bych se zeptal na infolince či technické podpoře.

baghira

Pokud má signál, roaming a zapnutý mobil, sms dojde.

tatanka

Hlavně se tam okamžitě ukáže, popř., zpráva nebyla odeslána.

MacChill

Omlouvám se, že odpovídám otázkou, ale v Benátkách nad Jizerou nebo v italských Benátkách?

terry

Zkus ji poslat a uvidíš.

AShooter

Pokud je tvá kamarádka v Benátkách nad Jizerou tedy v ČR SMS z internetu jí dojde, ale pokud se nachází v Italských Benátkách z české SMS brány jí SMS nedorazí…