opa

Posílání fotek "DEPEM"nejde mi to, kde je chyba?

Poslal jsem fotky Depem zhruba každá měla kolem 2MB.Ale tomu,komu jsem je poslal je dostal ve velikosti 10až30MB.JAK JE TO MOŽNÉ???Kde je chyba???Děkuji.
Doplňuji:
Přenos "Depo"Velké soubory do 100Mb.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím co je DEP, ale pokud přišly stejné obrázky, tak jediné vysvětlení je, že se překonvertovaly z formátu jpg na TIF nebo BMP .

Snažil jsem se hledat co je DEP ale mimo automobilových dep mi vylezlo jenom toto :
http://www.ho­nitka.cz/honit­ko-tenga-deep-throat-cup-261/
Což také jaksi zvětšuje !

Další odpovědi
brezovak

Zkoušel jsem systém Depo a tak jak jsem fotografii odeslal tak jsem si ji mohl stáhnout . použil jsem ztrátový formát JPG. Takže kde je chyba netuším. Možná je to tím že nezadávat ten kód co oni chtějí ale postupně fotky otevírat a použít volbu pravým tlačítkem myši uložit obrázek jako

rynek878

mosoji,myšleno tot,pokud jste si nedělal legraci,ale asi jo:

http://depo.ra­diokomunikace­.cz/main.php

opa

Přenops velkých souborů 100MB