Posílali byste více otázek, kdyby tu přibyla možnost jejich vlastnoručního smazaní?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne…
Pokud pokládám otázku, těším se na odpovědi – ne na její smazání…
😉
A mazat ji po zodpovězení je neúctou k rádcům, kteří si s odpovědí ´dali tu práci´.

Další odpovědi
Standaa

Proč bys mazal vlastní otázku? Stačí se podívat jestli už nebyla položená a pořádně promyslet, jak se nejlépe a nejúčinněji zeptat.

pusinka50

Bylo to nefér vůči lidem, kteří se ti snaží odpovědět a dají si práci s odpovědí. Mazat mohou pouze stříbrní a zlatí. Ale mám ten dojem, že jsem před delší dobou položila otázku, která mi za chvíli na to přišla nevhodná (ještě nikdo neodpověděl) a dala jsem „Nahlásit“ svou vlastní otázku a admin mi ji opravdu smázl.
Doplňuji:
V podstatě si to můžeš vyzkoušet na této své otázce. Dej „Nahlásit“ a uvidíš

Emefej

Ano, bylo by to skvělé. Každý den bych zadal a vzápětí smazal nejméně 100 otázek.

Funna

NE…

terry

Nevidím důvod. A otázky si přece smazat můžeš. Nahlas je stejně jako nevlastní.
Až budeš na vyšší úrovni, půjde to snáz.