Baggy

Posílal jste někdo ty peníze??

Doplňuji:
Jedná se o sběr rajčat v USA zařizuje Stanislav Svoboda chci vědět jestli mě netahá za nos.

Nejlepší odpověď
panenka

Nikomu peníze dopředu nikdy neplat je to podfuk nakonec zjistíš že stejně nic nedostaneš a neodjedeš pokud chceš brigádu podívej se na stránky agentůr ,ale agentůry si prověř aby i tam jsi nenaletěl.

Další odpovědi
Alesh

Sběr rajčat v USA a peníze předem za zprostředkování? Si děláš zadnici, ne? Znám lepší způsob, jak se zbavit peněz … hodit je do kanálu. 🙂

anonym

Seriozní agentury NIKDY! nevybírají peníze předem a už vůbec ne na anonymní konto.
Maximálně mají ve smlouvě, že náklady např. na letenku budou uhrazeny z následného platu.
Kromě toho je objednává budoucí zaměstnavatel, který základní náklady hradí.

hanulka11

to snad tomu nevěříš…prosím tě takovým nevěř- ty si vydělávaj jen na takových váhalech jako jsi ty …promiň

olda12

jo posilal aji lidi do p…le,za stupidni otazky ,se divym že ještě neuvedl,že se jim tam vzbouřili otroci na plantažich,proto se rozhodli platit lidi z česka

Marsela

Prosim Vás nikdo ty peníze neposílejte je to podvod !