cizrna

Posílá ještě někdo z vás MMS?

Protože už nějakou Řádku ket jsou chytré telefony a internet v mobilu. Zajímá mě, zda se pořád najdou tací, co posílají MMS? Z okolí už neznám nikoho.

Nejlepší odpověď
Drap

Já jsem ještě ani zasílat nezačal.

Další odpovědi
anonym

Jednou a naposled. Když mi odečetli 30 korun…

anonym

Posílám místo sms, když si myslím…škoda slov, raději to vidět 🙂

Agneta

Snad SMS, nebo co je to MMS?

JájsemRaibek

Pro Barbánka:
Multimediální zprávy (zkratka MMS z anglického Multimedia Messaging Service).
A odpověď: Neposílám. To už by muselo být, abych ji posílal. Cena je sice 5,60Kč, ale mám SMS zdarma, tak pošlu raději SMS, případně přes messenger přímo fotku nebo přes email.

marci1

Někdy posílám a co je na tom zvláštního, „chytrý“ telefon nemám a ani nechci. Dá se zneužít. 🙂

cochee

Tak jednu za rok, možná dva. Mám teď první smarttelefon, předchozí „hloupý“ měl jak s příjmem, tak s posíláním MMS problémy a ještě předchozí to vůbec ani neuměl. A v té době před chytrým mobilem to bylo nesmyslně drahé. Takže vlastně nemám ani návyk na MMS.

Šidlo

ja zásadne len hologramy cez klingonského operátora…

o.k. áno, ak potrebujem poslať obázok…tak ho pošlem…

anonym

JájsemRaibek, no jo, ale to byla novinka u Oskara! 🙂