Avatar uživatele
hawranek

Posel smrti 3 na notebooku

Dobrý den, nedávno jsem zakoupila novou hru Posel smrti 3. Bohužel, stejně jako Posel Smrti 2 nepodporuju integrované grafické karty od Intelu. Na radu, co jsem našla na internetu jsem si stáhla program SwiftShader. Hra se mi sice rozjela ale- a) místo myši mám kolečko jako při načítání (dokonce se aji točí), b) postavy jsou „zpřeházené“ (tam, kde mají být prsty nic není a prsty čouhaj z břicha) a c) postavy se sekají a všeobecně to jde velmi pomalu. Nevíte někdo, jak by se to dalo rozjet? DVD je originál a moje vlastní a to naštve…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Fuj, to jsem se lekla, že Vás někdo přes net vydírá! A ona je to hra s tak šíleným názvem… 🙂
Promiňte, netuším, ale není na DVD nějaký kontakt na výrobce, aby poradil?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DDarent

Tuto se většinou děje u pomalejších počítačů, protože když váš počítač nespustí graficky nízkou hru, tak je dost slabej… zkuste to na počítači někoho jiného (nějakej sylnější comp), a když to bude dělat taky, tak víte, že to dělá hra a ne počítač!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bobrik

To je neuvěřitelné, ten název je hruzostrašný, už jsem si myslel, že je možné vědět, kdy si pro Vás příjde ta s kosou. Jen nevim jak dalece, je vhodné si zahrávat. Jen aby ta hra nakonec nebyla skutečná? Jeden neví, co je mezi nebem a zemí.

Zdroj: parnikbobr@seznam.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek