hawranek

Posel smrti 3 na notebooku

Dobrý den, nedávno jsem zakoupila novou hru Posel smrti 3. Bohužel, stejně jako Posel Smrti 2 nepodporuju integrované grafické karty od Intelu. Na radu, co jsem našla na internetu jsem si stáhla program SwiftShader. Hra se mi sice rozjela ale- a) místo myši mám kolečko jako při načítání (dokonce se aji točí), b) postavy jsou „zpřeházené“ (tam, kde mají být prsty nic není a prsty čouhaj z břicha) a c) postavy se sekají a všeobecně to jde velmi pomalu. Nevíte někdo, jak by se to dalo rozjet? DVD je originál a moje vlastní a to naštve…

Nejlepší odpověď
Deli

Fuj, to jsem se lekla, že Vás někdo přes net vydírá! A ona je to hra s tak šíleným názvem… 🙂
Promiňte, netuším, ale není na DVD nějaký kontakt na výrobce, aby poradil?

Další odpovědi
DDarent

Tuto se většinou děje u pomalejších počítačů, protože když váš počítač nespustí graficky nízkou hru, tak je dost slabej… zkuste to na počítači někoho jiného (nějakej sylnější comp), a když to bude dělat taky, tak víte, že to dělá hra a ne počítač!!!

bobrik

To je neuvěřitelné, ten název je hruzostrašný, už jsem si myslel, že je možné vědět, kdy si pro Vás příjde ta s kosou. Jen nevim jak dalece, je vhodné si zahrávat. Jen aby ta hra nakonec nebyla skutečná? Jeden neví, co je mezi nebem a zemí.

Zdroj: parnikbobr@seznam.cz