porušujete rádi zákony? nebo se jímy řídíte?

Doplňuji:
lamalam: všechno jde když se chce :)

Nejlepší odpověď
Drap

Zákony jsou od toho, aby se dodržovaly. Proto se také o to snažím

Další odpovědi
Kelt

Některé zákony porušovat můžeš, maximálně tě někdo potrestá, když tě chytí. Například špatné parkování, jízda na červenou. Jiné zákony se nevyplatí porušovat, a ani to nejde. Zkus třeba vyskočit z okna tak, aby se Ti nic nestalo. Když to dokážeš, tak jsi porušil zákon gravitace.

mosoj

Rád se bavím, fotím, chodím do lesa a pracuji . Nepochopitelné že .

Lamalam

Některé zákony ani porušit nejdou, třeba zákon zachování hmoty.