Drap

Porušuje slovo ředitel nějak kodex ?

Právě mě byla smazána včerejší otázka, proč se říká ředitel a ne řiditel.
Podle mne byla podle pravidel :jasně a stručně formulována, získané informace mohly být opakovaně využity, takže muselo jít o porušení kodexu. Je snad sloovo ředitel vulgární ?
Doplňuji:
To určitě nebyl admin. Těm nesoudnost nelze připisovat. To byl místí aktivista.

Nejlepší odpověď
annas

Možná vadila někomu moje odpověď, v níž jsem vysvěltila původ a vývoj těchto slov, které vznikly ze stejného základu.

Jenže jsem čerpala ze „zaprášených a zastaralých slovníků“ z roku 2010 a 2012, jak jsem se dověděla u jiné své odpovědi … že by u někoho to bylo považováno za porušení Kodexu, u jiného nikoliv?

Další odpovědi
bolak

Oni už ti ji smazali včera, pak ji vrátili a zřejmě to mazala natolik rozčílilo, že nahlásil znovu… je vidět že pokud někdo bude mazat jednu a tutéž otázku donekonečna, že admina to jednoho dne unaví, rezignuje a otázku nechá smazanou…

led

nie slovo „ředitel“ prekážalo,
ale premenovať ředitele na řidiče.
No dovolte!
Ředitel predsa je človek, ktorý „ředí problémy organizace“ a nie „řidič tramvaje“.
Ak si takéto základné pojmy mýlite… pryč s vámi vulgaristo!

zjavne aj takto niektorí, tí najrozumnejší, myslia…

anonym

Koukám že pán admin měl včera chuti si opět zařádit… 🙂

Alesh

Nevím, mně to přijde ok, ale asi jsem hloupej. 🙂
Třeba v tom někdo vidí ředidlo a bere to jako nabádání k toxikomanii! 🙂
Přijde mi to skoro jak:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejsou-ti-americani-na-palici

anonym

A vzpomínáš si na doplňující odpověď ? To byl důvod smazání. A o kom byla řeč? To si každý domyslí.

Matthew

Právě jsem taky o jednu otázku přišel, asi stejný fantom :)

briketka10

jak píše barbakan kolikrát se smaže otázka
jen kvůli příspěvku v diskuzi a je to osobní
útok, já to nyní zjistila u té Ambry on vložil
úplně jinou a já taky mě byla smazaná a
ještě tak hnusnou odpověď jsem dostala, že
to ten kdo mi ji smazal je normální psychopat,
prý je to plagiátorství­..nejdříve byla ještě v
archivu a poté červená, oni mi psali, že ji
posoudili a tedy se jedná o plagiátorství no
a vy víte kdo je tu stbák ??
nikdo ty otázky příspěvky odborné odkazy ani
nečte si myslím !! jen se tu furt handrkujeme
a mě by fakt zajímalo kterej blbec mi tuto smáz !!

beer

Jestliže to admin nevrátí, tak to určitě nebylo slovo ředitel co na otazce vadilo.

anonym

Podle mého, ti kteří mažou otázky, tak ne že by se jim nelíbily otázky, ale odpovědi na ně.Jak zjišťuji, jakmile někdo z nás pochválí minulý řežim v odpovědi, tak se otázka smaže.Takže ne, že by se porušoval kodex, ale někteří jsou tady tak promodralí, že neunesou zmínku o tom, že v minulém režimu bylo lépe.

Sůwa

Třeba to smazal místní ŘEDITEL ZEMĚKOULE. 🙂

anonym

tentokrat urcite reditelka .. podivejte se na jeji " odpoved " :))
cim vic bude tady vykladat, jak ji nejde mazat, tim min ji uverim .. chodi sem jedina v noci a to mizi otazek nejvic … :)
a sama psala, ze na 100 % vi, kdo maze a kdo ne .. tak to musi byt ona, kdyz to vi na 100 %. !
nebo, ze by karty ?? :)

annas

Mrkni se na odpovědi. V poslední době se mně dost často stává, že zmizí nejen moje odpověď, ale i celá otázka … Vložila jsem odkaz na zdroj v Google – šlo o rozsáhlé povídání – moje odpověď byla označená za vulgární … Ale u jiného uživatele stejný způsob odpovědi nevadil -)) Admini vrátili, takže nahlašovatel(a) dlouho neměli radost. 🙂

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-rika-reditel-2

Sůwa

Jestli to náhodou nesmazala, protože jí nikdo nedal palec? Já už skoro vůbec neodpovídám a taky většinu příspěvků nečtu, protože mám zajímavější zábavu 🙂

Drap

Jakou zábavu ? Taky nám nějakpu dobrou poraď. Tady už je veselo málo kdy.

Sůwa

Tak si skoč do trafiky, ještě by mohli mít hru Úplněk. Pak mi napiš, jak ti to šlo 🙂

Drap

Úplněk už neni

anonym

ja sem chodim rada, protoze me to zvysuje sebevedomi .. vzdycky jsem si totiz o sobe myslela, ze jsem nejblbejsi …, ale nekdy zjistim, ze me nekdo i predbehne ! :)

Drap

Asi máš pravdu, protože admin to nebyl. Právě otázku vrátil

briketka10

Drape,
vždyť to je právě ono, já je prosila o navrácení a
aniž by si přečetli o co jde, nechali to tak a pak,
když jsem přišla k netu byla pryč a ta odpověď od
nich nehezká mě nakonec uzemnila !!
tákže ji musel nahlásit někdo odsud a jak tam jsou
ty puntíky, tak zadal/ plagiátorství/ administrátoři
tyto e-maily asi vůbec nečtou proč taky ?? ale možná
je to chyba..