Hanah

Porušení hlavní zdi a fasády vývodem pl.topení-turbem je v souladu se společným podílem ve Společenství ?

Jak jsem se už ptala-různě trčící vývody z fasády domů ve Společenství vlastníků být mohou,k tomu není potřeba nějakého vyjádření ?Potom těmto vlastníkům,zvláště v prostředních podlažích je fuk,nějaký problém s komíny,nač platit z fondu,mě taky nikdo nic neplatil.

Nejlepší odpověď
standa

…snad jsem v přiložené otázce odpověděl i na tyto otázky.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/takze-je-v-poradku-pozadovani-platby-vyvlozk-kominu-spolecenstvim-na-me-ac-jsem-nepozadoval