Brozma

Poruchy na autě a jejich řešení

Jaké jste měli poruchy na autě a jak jste je řešili?
Hlasujte v anketě a napište mi jestli jste to řešili vlastními silami nebo to řešil servis. (V anketě jsou uvedeny soustavy ve kterých mohla vzniknout porucha)
Doplňuji:
(Oprava) Napište mi také co se porouchalo.

Odpovědi
badisko

Jiný systém

honza19hk

Motorový systém

Doplňuji:
Vysypaný reduktor a prasklá 3 nápravová rozvodovka-reduktor namontován nový z druhého vozidla co mám na díly.Rozvodovka opravena-prasklá skříň, vůle v ložisku,odrbané 2 kolečko.
Ohnutý kardan 3 levé polonápravy po najetí na pařez.Kardan vyměněn.

Co se týče brzd: utržený 2 hadice tlakovýho vzduchu-vymeněny.
převodový systém-nefunční náhon navijáku a hydraulického čerpadla-prasklá hřídel v redukční převodovce.
Hydraulická soustava-ztráta tlaku v posilovači řízení -těsnení mizerné-vyměněno.
prasklá tlaková hadice od čerpadla k radlici.

Toť k Tatře 813 8×8. Zbytek vozidel vypisovat nebudu,mám jich hodně.Osobák nemám jezdím tatrou. I přes spotřebu 60l/100km by ji za nic nevyměnil.
Jsem sběratel těžké vojenské techniky takže opravy si dělám doma.Jen si koupím díly.

GTA Andreas

Brzdový systém