Pokročilý

Porucha rustu nebo ne?

Jsem kluk. Je mi 13 let. Měřím jen 159cm. Všichni mý kamarádí mají kolem 170cm+. Myslíte že je to porucha růstu? Nebo to ještě dorostu? A a co bych měl dělat? Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

v žádnem případě se u tebe nejedná o žádnou poruchu můžeš být tedy v pohodě.někteří kluci jsou vysocí proto protože to mají v rodině.nedělej si z toho mindráky vykašli se na kluky a neboj se ještě dorosteš

Další odpovědi:

Bronzový

170cm ve 13 letech? No to jsou teda tyčky :). vazne bud rad, oni pak budou desne vysoky, a ty akorad.

Pokročilý

je možné, že třeba v 15-16 najednou strašně moc vyrosteš. Určitě buď v klidu a netrap se tím

Stříbrný

O poruchu růstu se pravděpodobně nejedná. Vy, kluci, dorůstáte pomaleji a tím pádem déle, než třeba holky. Některám z Vás to může trvat dokonce až do 21 let, až teprve tehdy se u chlapců růst definitivně zaastavuje.

Už jsem zde u jiné otázky dávala příklad svého spolužáka z učiliště. Byly jsme tam převážně holky. Ještě když jsme učiliště opouštěli, byl tenhle spolužák o hlavu menší než většina z nás. Za pár let poté mu ta "většina z nás" sahala tak po ramena. :)

Jestli jsou tví 170cm vysocí kamarádi stejně staří jako Ty, pak jim to moc nezáviď. Jednou z nich budou sice dvoumetroví habáni, ale to taky není výhra.

Pokročilý

Porucha to nebude ... nic si z toho nedelej ... ja v 12-13 jsem byl 2 nejmensi ze tridy mel jsem 165 cm a ted mi je 14 a merim 181 :) neboj... par cm jeste vyrostes :) jsi v puberte mas jeste rust ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.