jirka1212

Poradíte, jak řešit poruchu příjmače wifi?

Potřeboval bych poradit v notebooku Asus X555L s operačním systémem win8 mi najednou přestal jít nejspíš příjmač wifi. Před tím mi neupadl ani nic takového. Píše to: Nenalezeny žádně sítě. Nevíte někdo co s tím mám udělat ? Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
gecco

  1. restartuj počítač (někdy mohou wifi vypnout třeba SW kolize či aktualizace ovladačů)
  2. zkontroluj si, zda nemáš zapnutý režim Letadlo (vypíná wifi i BT) Fn+F2

😉
Pokud to nepomůže, nainstaluj znovu ovladače wifi…

Další odpovědi
jáára

Zkoušel jste to vypnout a zapnout?