Littl3

Poroste mi ještě noha ?

Je mi 13 let a velikost boty mám 42, mám koupit boty z netu už radši 43 ?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Je ti 13? To ti noha ještě určitě poroste, myslím, že i o několik čísel, kup určitě o číslo větší, v tvém věku rostou nohy opravdu velice rychle:-)

Další odpovědi
JájsemRaibek

Přinejhorším vložka a ponožka to jistí, těžko říct zda ti poroste. Ale co se týče netu bez vyzkoušení, tak do toho bych nešel. Já mám též 42, ale některé jsou malé, některé akorát. Prostě vyzkoušet.

klumprt

Jo, hlavně levá

🙂

isteron

Mne narástli chodidlá od č. 7 vo veku 15 rokov, až do č. 9,5 vo veku 70 rokov.
Veľkosť obleku od 44 až po 58 – 62. Košele od 40 až po 45.

Kyril Čouda

Bacha, to máš ještě mléčné nohy, ty ti vypadnou a narostou ti nové, trvalé. Nemá proto cenu kupovat boty vůbec.