misicka2310

Porodniccccee???

Ahojky zajímalo by mě jak dlouho se zůstává v porodnici nemám ráda nemocnice a potřebuji vědět jak dlouho tam asi budu muset zustat děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
panenka

V PORODNICI SE MISICKO ZŮSTAVÁ 4 DNY BĚHEM TOHO POBYTU TI DÍTĚ OČKUJÍ KONTROLUJÍ MU NOŽIČKY SAMOZDŘEJMĚ I TEBE PŘI VYZITĚ A PAK TĚ TEN ČTVRTÝ DEN S MIMČEM PUSTÍ DOM

Další odpovědi
anetadela1

Jéé, a já myslela, že už jste v porodnici, že jste se dlouho neozvala 🙂
Já myslím, že to záleží na porodnicích. Já byla v MB s první dcerou 6 dní včetně porodního dne a s druhou dcerou 5 dní včetně. A to jsme pokaždý byly naprosto v pořádku. Může se stát, že když má mimčo žloutenku, že si tam rodičku nechaj dýl a tak…

Nuk nuk

Doba pobytu v porodnici trvá OBVYKLE 5 dní. POkud se ale vyskytne nějaká komplikace, může se protáhnout, naopak, pokud je vše vpořádku a miminko nedostane žloutenku (což je bohužel velmi časté, byť třeba jen ve velmi slabé formě) můžete odejít už po 3 dnech.

bond73

Po porodu, zena zustava v porodnici zpravidla cca 5 dni , ale to v tom pripade,ze vse je v poradku,jak vy ,tak i vase dite.U prvorodicek je to vzdy pet dni a jeste musim dodat,ze se musi jednat o klasicky porod, v pripade,ze pujde o cisrsky rez,doba se smozrejme prodlouzi a do doby, nezli jsou odstraneny stehy a misto rezu ,je klidne a v hojicim se stadiu.

johny.bello

ahojky, u císařského řezu se většinou zůstává v nemocnici 7 dní a u normálního porodu 4–5 dnů, záleží na porodnici. Já rodila normálně, 10.1. a 15.1. mě propouštěli ale mohli mě pustit už o den dříve kdyby malé odstřihli pupečník.