Pokročilý

Porodniccccee???

Ahojky zajímalo by mě jak dlouho se zůstává v porodnici nemám ráda nemocnice a potřebuji vědět jak dlouho tam asi budu muset zustat děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V PORODNICI SE MISICKO ZŮSTAVÁ 4 DNY BĚHEM TOHO POBYTU TI DÍTĚ OČKUJÍ KONTROLUJÍ MU NOŽIČKY SAMOZDŘEJMĚ I TEBE PŘI VYZITĚ A PAK TĚ TEN ČTVRTÝ DEN S MIMČEM PUSTÍ DOM

Další odpovědi:

Bronzový

Jéé, a já myslela, že už jste v porodnici, že jste se dlouho neozvala :-)
Já myslím, že to záleží na porodnicích. Já byla v MB s první dcerou 6 dní včetně porodního dne a s druhou dcerou 5 dní včetně. A to jsme pokaždý byly naprosto v pořádku. Může se stát, že když má mimčo žloutenku, že si tam rodičku nechaj dýl a tak....

Stříbrný

Doba pobytu v porodnici trvá OBVYKLE 5 dní. POkud se ale vyskytne nějaká komplikace, může se protáhnout, naopak, pokud je vše vpořádku a miminko nedostane žloutenku (což je bohužel velmi časté, byť třeba jen ve velmi slabé formě) můžete odejít už po 3 dnech.

Pokročilý

Po porodu, zena zustava v porodnici zpravidla cca 5 dni , ale to v tom pripade,ze vse je v poradku,jak vy ,tak i vase dite.U prvorodicek je to vzdy pet dni a jeste musim dodat,ze se musi jednat o klasicky porod, v pripade,ze pujde o cisrsky rez,doba se smozrejme prodlouzi a do doby, nezli jsou odstraneny stehy a misto rezu ,je klidne a v hojicim se stadiu.

ahojky, u císařského řezu se většinou zůstává v nemocnici 7 dní a u normálního porodu 4-5 dnů, záleží na porodnici. Já rodila normálně, 10.1. a 15.1. mě propouštěli ale mohli mě pustit už o den dříve kdyby malé odstřihli pupečník.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.