Avatar uživatele
Lucimia

Porodní asistentka

Jak moc jste ocenily péči porodní asistentky? Jak jste s ní byly spokojené a jaké na ní máte názor? Přijde vám porodní asistentka jako profese důležité povolání?

Dopl. studuji porodní asistentku

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Zlatomuska

Určitě je to důležitá pomoc pro čerstvé maminky. Se mnou probírala porodní asistentka i problémy s partnerem – alkoholikem a radila mi, kam se mám obrátit o pomoc. Strasně moc jsem jí byla vděčná a byla jsem ráda, že se mám na koho obrátit..a navíc, když vám vyndává sttehy po šestinedělí žena, kterou už znáte z předporodního kurzu a návštěvy, je to určitě příjemnější. ;o) Takže vesele studujte, držím pěsti!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
afro.minerva

Když jsem chodila na předporodní přípravu a během porodu byla porodní asistentka k nezaplacení. Byly opravdu všechny velmi milé. A zdálo se mi, že je mi daleko blíž než porodníci a lékaři. Prostě si myslím, že být porodní asistentkou je krásná práce a chce to hodně empatie. Studuješ krásnou profesi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Nevím co je porodní asistentka. O mě se staraly normální sestry a nemůžu si na ně ztěžovat.
Co by měla dělat navíc porodní as.? Když se mě některá začala víc vyptávat, tak jsem slušně odmítla nebo poděkovala, ale spíš mi to věčný vyptávání lezlo na nervy. Pokud jsem něco nevěděla, tak jsem se na to sama zeptala normální sestřičky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek