Pokročilý

Porodddddd?

Dobrý den zajímalo by mě na kolik prstů musí byt žena otevřená aby mohla rodit? děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Predpoklada se,ze by to melo byt, na osm prstu vseobecne,ovsem ,je take nutno vzit v potas,telesne proporce rodicky,takze ,kdyz je to zena, maleho a stihleho rustu,plati u ni jina meritka,ovsem, nemusite se obavat,pri rizenem porodu porodnikem ,vam nic nehrozi a i kdyz by to nebylo ,na onech osm prstu,existuji na to medikamenty,kteri vam pomuzou.Nemusite mit strach z porodu,dnes mame lekarskou peci, na vysoke urovni.At se vam narodi zdrave detatko a vy budte taky - hodne stesti.

Další odpovědi:

Stříbrný

Na prsty to nevím, ale jestli si to pamatuji dobře, tak od 6 cm se už hovoří o porodu, ale každá rodička se otvírá jinak rychle a každý porod trvá jinak dlouho. Já jsem přijela do porodnice s 8 cm a za hodinu a půl od příjezdu byl mrňousek venku. Někdo přijede s tímtéž, ale trvá podstatně déle.

Já přijela do porodnice kolem půl 5 ráno, byla jsem na 2 prsty otevřená a porodila jsem o půl 3 odpoledne. Jinak oni počítají většinou že je to co hodina to centimetr.

Zlatý

já byla mišičko otevřena na 5 prstů

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.