BEAES

Porod do vody

máte s tím některá zkušenost?

Nejlepší odpověď
kropitko

Zkušenost s tím nemám. Před rokem jsem zjišťovala všechna pro a proti. Já bych do toho nešla. V okolí Prahy a v Praze pokud vím,tak ani není žádná porodnice,kde se rodí do vody.Hledala jsem to na netu a nic jsem nenašla,ale možná jsem nehledala důkladně,jelikož mě to moc nezajímalo.

Další odpovědi
NickD

Sestřenice rodila do vody a byla spokojená.Prý se u toho víc uvolnila a bylo to příjemější.U dru­hého dítěte už rodila klasicky (protože to nestihli) a krom toho uvolnění nebyl velký rozdíl.Druhé dítě ovšem měla rychle zasebou…

panenka

Nemám s tým žádnou zkušenost ale našla jsem vám na netu článek o porodu do vody tak si ho přečtite.

Zdroj: http://www.na­seporodnice.cz/po­rod-do-vody.php

martina1

Porody do vody jsou možné v porodnici ve Vrchlabí.Byla jsem jako žákyňka u porodu do vody,když s tím před lety začínali.Je to každého věc,ale mě to přišlo nechutné.Která máme porod za sebou,tak víme,že se miminko nerodí čisté jako ve filmu.Ostatní si domyslete sami…

Lucimia

Můžu vřele doporučit. Viděla jsem krásná videa o porodech do vody. Pokud máte možnost, půjčte si nějaký takový film, nebo si ho stáhněte. Žena mého bratrance tak podruhé rodila a prý to pro ni bylo mnohem lepší, než první porod. Je to mnohem přirozenější než rodit na sucho. Navíc to miminko i pod vodou může otevřít očička (jedná se o porod do velkých van, nevím jestli zde u nás někde jsou), není to pro něj tak drastické, přechází z teplé vody do teplé vody. Takže doporučuji a pokud máte tu možnost určitě do toho jděte, já určitě taky chci rodit do vody, pokud nebudu mít komplikce. Jinak u nás v Jihlavě porody do vody jsou možné.