Avatar uživatele
BEAES

Porod do vody

máte s tím některá zkušenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Lucimia před 5095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Zkušenost s tím nemám. Před rokem jsem zjišťovala všechna pro a proti. Já bych do toho nešla. V okolí Prahy a v Praze pokud vím,tak ani není žádná porodnice,kde se rodí do vody.Hledala jsem to na netu a nic jsem nenašla,ale možná jsem nehledala důkladně,jelikož mě to moc nezajímalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
NickD

Sestřenice rodila do vody a byla spokojená.Prý se u toho víc uvolnila a bylo to příjemější.U dru­hého dítěte už rodila klasicky (protože to nestihli) a krom toho uvolnění nebyl velký rozdíl.Druhé dítě ovšem měla rychle zasebou…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Nemám s tým žádnou zkušenost ale našla jsem vám na netu článek o porodu do vody tak si ho přečtite.

Zdroj: http://www.na­seporodnice.cz/po­rod-do-vody.php

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Porody do vody jsou možné v porodnici ve Vrchlabí.Byla jsem jako žákyňka u porodu do vody,když s tím před lety začínali.Je to každého věc,ale mě to přišlo nechutné.Která máme porod za sebou,tak víme,že se miminko nerodí čisté jako ve filmu.Ostatní si domyslete sami…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Můžu vřele doporučit. Viděla jsem krásná videa o porodech do vody. Pokud máte možnost, půjčte si nějaký takový film, nebo si ho stáhněte. Žena mého bratrance tak podruhé rodila a prý to pro ni bylo mnohem lepší, než první porod. Je to mnohem přirozenější než rodit na sucho. Navíc to miminko i pod vodou může otevřít očička (jedná se o porod do velkých van, nevím jestli zde u nás někde jsou), není to pro něj tak drastické, přechází z teplé vody do teplé vody. Takže doporučuji a pokud máte tu možnost určitě do toho jděte, já určitě taky chci rodit do vody, pokud nebudu mít komplikce. Jinak u nás v Jihlavě porody do vody jsou možné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek