Zlatý

Porod do vody

máte s tím některá zkušenost?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkušenost s tím nemám. Před rokem jsem zjišťovala všechna pro a proti. Já bych do toho nešla. V okolí Prahy a v Praze pokud vím,tak ani není žádná porodnice,kde se rodí do vody.Hledala jsem to na netu a nic jsem nenašla,ale možná jsem nehledala důkladně,jelikož mě to moc nezajímalo.

Další odpovědi:

Pokročilý

Sestřenice rodila do vody a byla spokojená.Prý se u toho víc uvolnila a bylo to příjemější.U druhého dítěte už rodila klasicky (protože to nestihli) a krom toho uvolnění nebyl velký rozdíl.Druhé dítě ovšem měla rychle zasebou...

Zlatý

Nemám s tým žádnou zkušenost ale našla jsem vám na netu článek o porodu do vody tak si ho přečtite.

Zdroj: http://www.naseporodnice.cz/po rod-do-vody.php

Bronzový

Porody do vody jsou možné v porodnici ve Vrchlabí.Byla jsem jako žákyňka u porodu do vody,když s tím před lety začínali.Je to každého věc,ale mě to přišlo nechutné.Která máme porod za sebou,tak víme,že se miminko nerodí čisté jako ve filmu.Ostatní si domyslete sami....

Bronzový

Můžu vřele doporučit. Viděla jsem krásná videa o porodech do vody. Pokud máte možnost, půjčte si nějaký takový film, nebo si ho stáhněte. Žena mého bratrance tak podruhé rodila a prý to pro ni bylo mnohem lepší, než první porod. Je to mnohem přirozenější než rodit na sucho. Navíc to miminko i pod vodou může otevřít očička (jedná se o porod do velkých van, nevím jestli zde u nás někde jsou), není to pro něj tak drastické, přechází z teplé vody do teplé vody. Takže doporučuji a pokud máte tu možnost určitě do toho jděte, já určitě taky chci rodit do vody, pokud nebudu mít komplikce. Jinak u nás v Jihlavě porody do vody jsou možné.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.