Petr14

Pořídil jsem si potkana…ze zverimexu …a on mi nějak nechce žrát…čím to je a co pro to mám udelat aby žral??

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud není nemocný,tak věř,že hlad ho donutí!Je třeba jen stresován změnou,než si zvykne na nové prostředí,když by to trvalo dýl,zkus zavolat zvěrolékaři o radu.

Další odpovědi
dedeg

pusť ho k popelnici,on už si tam něco dobrého najde.

LejdyTerr

Záleží také na tom, řím ho krmíš. Podívej se na fórum, na které jsem dala odkaz, tam najdeš vše potřebné;-)
Měl by denně mít zrní, zeleninu, ovoce a směs, návody jak směs vyrobit najdeš na fóru. Může to být ze stresu. Kdyby to trvalo delší dobu, dojdi k veterináři, může být nemocný

Zdroj: http://potkani-forum.cz/index.php