Drap

Pořídil jsem novou sedačku. Myslíte že bude vyhovovat ?

Chtěl bych znát váš názor, zda bude dostatečně funkční, a zda se za ty peníze vyplatí ?
http://letecka­posta.cz/351175308
Doplňuji:
Kurník ve stěně už tady byl /Koupil jsem si dva /

Nejlepší odpověď
anonym

Stačí, aby ses dobře zavrtěl, pod zadek přihodit plátky slaniny, trošku přitopit, a máš o snídani postaráno :D
Doplňuji:
Neprodal bys nějak slepičky? Dobře zaplatím!

Další odpovědi
hanulka11

přiznám se, že pro nás by byla zbytečně luxusní, ale co každý preferujeme něco jiného

zzzzz

Drape, teda ta sedačka je nadčasová. Už jsem ji viděla na Facebooku a fakt se mi líbí. Ještě se k ní prodává obývací stěna s kurníkem, tak si ji určitě dokup, protože když některé vajíčko rozsedneš, tak aby sis ho mohl doplnit.

Teletabis

Ahoj, co si myslíte prosím o sedačce Tempo Kondela ROSANA nechápu jak může stát jen pět tisíc v tomto výběru https://www.a­recenze.cz/se­daci-soupravy/ když všechny ostatní stojí 3× tolik. Nebude to totální „shit“? Děkuji