Vojtěch

Poraďte výtvarný kroužek pro děti v Praze

Pěkný den, sháním výtvarný kroužek pro devítiletou holčičku v Praze rozumně dostupný z Náměstí Míru. Má nadání, baví jí to, chce být malířkou, rád bych jí v tom podpořil. Už jsme vyzkoušeli dva kroužky, ale moc se jí nelíbily, neboť měla pocit, že jí jen posadili ke stolu, nechali malovat a moc se jí nevěnovali. Neměl byste někdo, prosím, dobrý tip? Předem díky.

Odpovědi
Wang

Měla pocit, že se jí nevěnovali nebo se jí skutečně nevěnovali?

Asi ona sama neví, co chce.
Vždyť malování je o tom, že se člověk v klidu někam posadí a sám (bez vyrušování) maluje. Malování je o potkávání nápadů a ztvárňování věcí vlastní přirozeností.

Zkuste nějaký kroužek do třetice, ověřte si, jak se jim věnují a sebekriticky to zhodnoťte.
Pokud je fakt dobrá, mohl by se jí věnovat někdo osobně.

marcoo

CO se týče kroužků pro děti za mě nejlepší zkušenost s malým muzikantem. Přístup naprosto profesionální.