DusanOrlik

Poraďte:v čem je chyba a jak to napravit?

Přihlašuju se na www.tanoth.cz nebo na www.vseznal.cz,zde zadám své jméno a heslo,obojí je správné.Kliknu na přihlásit a nic nejde.Je to normální jak kdybych se vrátil zpět před vyplňování údajů.Nevíte proč to nejde (přihlásit se) ?
Doplňuji:
teď jsem zjistil,že mi to jde přihlásit na internetovém prohlížeči Mozilla Firefox

Nejlepší odpověď
kikinka2210

jste si jistý že jste zadal zprávné přihlašovací ůdaje??