lenina270

poradte tvar dortu k promocím

potřebuju poradit nějaký pěkný tvar dortu co se hodí bráškovi když udělal bakaláře na vejšce.ale má rád muj tiramisu,dělám ho vdy při oslavach,dolů dávám hotový korpus,nahoru krém,piškoty a ovoce.tak co se z toho dá vymyslet?zároven máme spolu narozeniny,ale dort sní vždy největší kus brácha,takže bude jen pro něj
děkuji za tip
Doplňuji:
dort od cukrářky mít bude a na něm prý BC a já taky druhý jiný když máme narozky v 1 den…

Odpovědi
anonym

U klasického dortu bych navrhla „knihu“ nebo „glejt“ (potvrzující bakalářský titul). U tiramisu to bude složitější. Tady bych asi navrhla v tom případě „srdce“.

LůcaDůcaPůca

v jednoduchosti je krása ;) já bych dala srdce :)
Doplňuji:
a pak bych tam třeba nějak dozdobila písmeno B-bakalář nebo tak :)

Michal Kole

Já se obávám, že dort bude bráchovi jedno jaký je, brácha spíš bude chtít alkohol, aby to rozdýchal.

Já si vzal po maturitě prášek na uklidnění, jakou jsem měl radost.

A pak samozřejmě rezervovat místo na záchytce, často bývají v tomto období přeplněné.