Mad

Poraďte s počítačem

Po zapnutí neustále ukazuje, Probíhá konfigurace,ne­odpojujte a Probíhá aktualizace systému
Díky

Nejlepší odpověď
Hlada

Chtělo by to víc informací o počítači, systému a připojení. Jestli je to starší počítač, nově instalovaný systém a pomalý internet, může aktualizace trvat velmi dlouho, nemusí to být závada. Nechte počítač pracovat třeba přes noc, pak se uvidí.

Další odpovědi
fablen

také se mi PC takto sám konfiguruje a aktualizuje a až vše proběhne (obvykle jen pár minut), pak se sám znovu restartuje. Mám Windows 7

gnosis

vypni v ovladacich panelech automaticke aktualizace Windowsu a aktualizuj jen tehdy, kdy chces.