Poradte s odbarvením?

Mám hnědé vlasy, a chci si dat černé s červeným melírem. Ale nechci to mít napořád a nechci ani odrust, existuje odbarvovač který mi vratí původní barvu?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak vysloveně původní barvu,už nikdy nevrátíte,ale můžete zajít do salonu kde vám barvu tzv. stáhnou na vaši původní. Tzn.,že Vám vlasy odbarví a pak namíchají barvu,která bude nejvíc odpovídat té Vaší,to poznají podle odrostů…Takže hurá na to,nebojte se ničeho,změna je život.

Další odpovědi
1popelka1

I když nevím, jaký přeliv nebo barevný šampon (třeba na 24 umytí-mě vydrží i rok,ale někomu ani nechytne) použít na černou, jedině zase černou, ale stejně budete mít různý odstín barvy na černé a jiný zase na červené. Takže na to bacha.

Další možností je kadeřnice, která vám po několika „sezeních“ šetrně vrátí vaši barvu.

ReHu

Odbarvovač asi těžko, zkus některý přeliv.
Jsou různé a různě drží.