Nabster

Poraďte s dárkem k narozeninám

Ahoj,
Mám problém nevím co koupit holce k narozeninám je jí 14 a zajímá jí metal problém je i v tom že nato mám jen 100kč poradte prosím díky :D

Nejlepší odpověď
kropitko

Holky se rády páráděj,tak co třeba tričko s tématikou metal,myslím,že u čongů by se dalo do stovky sehnat,kdyžtak smlouvej…
Doplňuji:
Nebo jak radí Oskar,díky tomu mě napadl prstýnek s touto tématikou,ten by se dal taky sehnat,jen nepíšeš v jakém jste vztahu,mám tím na mysli,jestli spolu chodíte,jestli ne,tak by bylo lepší to triko

Další odpovědi
oskar

Třeba řetizek,nebo naramek.

afro.minerva

Co takhle čokoládu s příchutí Chilli. Ta by mohla být dobré řešení pro někoho, kdo má rád metal.